PRAWA STRONA EKSPOZYCJI – KASETON TEKSTYLNY PODŚWIETLANY, LEWA STRONA – FREZOWANY KASETON Z PŁYTY KOMPOZYTOWEJ

KASETONY TEKSTYLNE

Duże zainteresowanie Klientów wśród naszych produktów zdobyły w ostatnim czasie KASETONY TEKSTYLNE.

Największą zaletą takiego rozwiązania jest niebywała prostota systemu, która zapewnia bardzo szybki i łatwy montaż zarówno samych profili jak i wymiany obszytej grafiki. Odpowiednio przygotowana tkanina gwarantuje mocne napięcie wydruku oraz daje możliwość jego podświetlenia.

Taki kaseton tekstylny może być doskonałą alternatywą dla fototapet, daje nieograniczone możliwości zastosowania grafiki na życzenia Klienta. Ramy naścienne wykonane z profili dostępne w dowolnych wymiarach - przeznaczone do montażu na ścianie i sufitach, mogą być stojące bądź wiszące do dwustronnej ekspozycji grafiki.

Wykorzystujący, tego typu profile reklamowe, system stworzony został z myślą o aranżacji oraz dekoracji przestrzeni zarówno wystawienniczych (między innymi: wernisaży, wystaw fotograficznych, muzeów i galerii sztuki), jak również przestrzeni sklepowych i biurowych.

kaseton z licem tekstylnym

kaseton z licem tekstylnym

kaseton z licem tekstylnym

SZAFA EKSPOZYCYJNA NA BLACHY DACHOWE Z WMONTOWANYM LOGOTYPEM I PODŚWIETLENIEM

DRUK SUBLIMACYJNY NA MATERIALE TEKSTYLNYM PLUS WSZYCIE GUMKI

kaseton zewnętrzny gr 10 cm, lico drukowany baner do podświetleń, wielkość kasetonu 7x3 m

DRUK SUBLIMACYJNY NA MATERIALE TEKSTYLNYM PLUS WSZYCIE GUMKI

DRUK SUBLIMACYJNY NA MATERIALE TEKSTYLNYM NACIĄGNIĘTY NA MOBILNEJ ŚCIANCE EKSPOZYCYJNEJ

DRUK LATEKSOWY FOLIA ONE WAYVISION ORAZ WYKLEJENIE SZYBU WINDY

ŚCIANKA MOBILNA Z PŁYTAMI PCV Z NADRUKIEM UV

produkcja przenośnej kostrukcji targowej drewnianej z napiętym banerem. Tło 20mx3 do wykonywania zdjęć

DRUK LATEKSOWY NAKLEJKI ORAZ WYKLEJENIE PRZEDŚCIANKI GIPSOWEJ NA CZAS REMONTU

ŚCIANKA Z NAPIĘTYM BANEREM DRUK UV ROLOWY

DRUK LATEKSOWY NA NAKLEJKI ORAZ ZABEZPIECZENIE LAMINATEM MATOWYM

DRUK UV NA TEKTURZE FALISTEJ PLUS BIGOWANIE I WYCINANIE

BANERY BLOCKAUT Z NADRUKIEM DWUSTRONNYM UV

DRUK LATEKSOWY NAKLEJKI ORAZ WYKLEJENIE WITRYNY NA CZAS REMONTU

PŁYTA KOMPOZYTOWA Z FREZOWANYMI ZŁOTYMI LITERAMI ZAMONTOWANYMI NA DYSTANSIE

WYCIĘCIE NAKLEJKI Z FOLI ORAZ WYKLEJENIE

DRUK OFFSETOWY PUDEŁKO KASZEROWANE TEKTURA LITA

DRUK UV NA PUDEŁKU

OKLEJENIE SAMOCHODU, DRUK LATEKSOWY PLUS LAMINAT ZABEZPIECZAJĄCY BŁYSZCZĄCY

OKLEJENIE SAMOCHODU, DRUK LATEKSOWY PLUS LAMINAT ZABEZPIECZAJĄCY BŁYSZCZĄCY

OKLEJENIE SAMOCHODU, DRUK LATEKSOWY PLUS LAMINAT ZABEZPIECZAJĄCY BŁYSZCZĄCY

OKLEJENIE CAŁOŚCIOWE FOLIĄ CARBON PLUS WYKLEJENIE LOGOTYPU FOLIĄ PLOTEROWĄ

OKLEJENIE SAMOCHODU FOLIĄ PLOTEROWĄ

oklejenie DRZWI samochodu druk lateksowy plus LAMINAT z wycięciem po obrysie

OKLEJENIE SAMOCHODU FOLIĄ PLOTEROWĄ

wyklejenie szyb FOLIĄ ploterową oraz produkcja kasetonów przestrzennych z podświetleniem led

kompleksowe PRACE przy produkcji i montażu materiałów do otwarcia salonu. Kaseton led z licem z poliwęglanu komorowego, wyklejki szyb druk lateksowy z laminatem

DRUK LATEKSOWY NA PAPIERZE DO PODŚWIETLeŃ

DRUK LATEKSOWY NA BANERZE

DRUK LATEKSOWY HP

DRUK LATEKSOWY HP

DRUK LATEKSOWY HP

DRUK LATEKSOWY HP

BUDOWA SALONU OD PODSTAW. ZABUDOWA PŁYTAMI KOMPOZYTOWYMI, NADPROŻA WITRYNY ORAZ PRODUKCJA I MONTAŻ PRZESTRZENNEGO LOGOTYPU PODŚWIETLANEGO

PRODUKCJA I MONTAŻ PRZESTRZENNEGO LOGOTYPU PODŚWIETLANEGO GR 4 CM NA STELAŻU ZE STALI NIERDZEWNEJ

logo przestrzenne gr 10 cm lico plexa kolorowa boki stal nierdzewna

warstwowe litery przestrzenne z różnych materiałów podświetlane od tyłu

logo przestrzenne zamontowane na dystansie z PODŚWIETLENIEM od tyłu

styrodur gr 6 cm malowany FARBĄ AKRYLOWĄ plus montaż

blenda z płyty kompozytowej z podświetlanymi literami PRZESTRZENNYMI z plexy 10 mm. ŚWIECĄCA boczna krawędź

stojak reklamowy dwustronny z pcv 5 mm gięty pod kątem 130 stopni

stojak reklamowy dwustronny z pcv 5 mm gięty pod kątem 130 stopni

ZAUFALI NAM

REFERENCJE

„Warto zaznaczyć, iż nasza współpraca zaczynała się od pojedynczych zleceń. Krok po kroku poznawaliśmy się wzajemnie. Na dzień dzisiejszy możemy się pochwalić, iż wszystkie prace w zakresie: montażu reklam, wyklejki gablot oraz oklejania witryn a także produkcji stojaków, kasetonów i standów reklamowych oraz druku plakatów, plansz i naklejek, po produkcję ram ledowych są realizowane przez firmę NIKO Reklamy i dostarczane do wszystkich punktów sprzedażowych, wraz z montażem oraz świadczonym serwisem, na teranie całej Polski”.

„W związku z różnorodnością naszych zamówień Firma NIKO Reklamy staje często przed nowymi wyzwaniami, którym potrafi z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem sprostać. Dzięki temu możemy w pełni realizować nasze niestandardowe rozwiązania, które cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych Klientów”.

„Bardzo nas cieszy pozyskanie tej klasy, godnego zaufania Partnera i z przyjemnością będziemy kontynuować dalszą współpracę”.

„Na podstawie dotychczasowych, zrealizowanych zleceń dla DOZ S.A. w zakresie: produkcji bramek antykradzieżowych i owijek reklamowych oraz druku plakatów, plansz, zawieszek, tablic i ulotek (w tym również cenówek), zapewniamy o profesjonalizmie działań podejmowanych przez firmę NIKO Reklamy i uważamy ją za godną polecenia”.

„Wysoka jakość produktów, zgodna z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagającego klienta oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia, są na pewno bardzo dużym atutem firmy NIKO Reklamy, z której usług chętnie skorzystamy w przyszłości”.

„Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność to cechy, którymi firma NIKO Reklamy nie może się powstydzić”.

„Kompetencja, rzetelność i przyjemna atmosfera kontaktów biznesowych sprawia, że z przyjemnością polecamy zespół NIKO Reklamy jako profesjonalny i godny zaufania”.

„Wyrażając swoje zadowolenie, z czystym sumieniem możemy polecić firmę NIKO Reklamy wszystkim tym, dla których cenne są niezawodność, działanie na czas, dotrzymywanie umów ze swoimi kontrahentami oraz posiadana wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem”.

„Na każdym etapie współpracy pracownicy dali się poznać, jako osoby rzetelne, zaangażowane w projekt oraz otwarte na nasze sugestie. Wszelkie prace zawarte w zleceniach zostały wykonane w sposób profesjonalny i terminowy. Pracownicy bazując na swoim doświadczeniu potwierdzili, iż efekt końcowy gotowego produktu był zawsze w pełni dopasowany do naszych potrzeb”.

„Firma NIKO Reklamy jest w pełni wiarygodnym Wykonawcą gwarantującym wysoką jakość usług, wykonującą powierzone zlecenia rzetelnie i terminowo. Świadczone przez firmę NIKO Reklamy usługi oceniamy wysoko i niniejszym rekomendujemy jako sprawdzonego Wykonawcę”.

„Wszystkie zlecone prace zarówno projektowe jak również drukarskie wykonane były zgodnie z poczynionymi ustaleniami pod względem jakości produktu, profesjonalizmu biznesowego oraz co najważniejsze terminowości. Wysoki poziom świadczonych usług pozwala nam udzielić firmie NIKO Reklamy jak najlepszych referencji i możemy ją polecić przyszłym partnerom handlowym”.